MOTÝLÍ MASÁŽ

Relaxační, příjemná a velmi jemná metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků a schémat utvořených v období prenatálního vývoje. Uvolňuje staré strachy a stresy, které nevědomě ovlivňují naše životy a nedovolují nám plně rozvinout náš potenciál. Působí na zlepšení našeho zdraví, na přísun vlastní síly, radosti a psychické vyrovnanosti. Je specifická svou jednoduchostí, hlubokou účinností a dostupností.

Metamorfní technika je vhodná pro všechny, pro dospělé i děti. Je výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch sebeovládání, poruch CNS, ADD, autismu, pro těhotné maminky i jejich miminka. Nemá žádné vedlejší účinky.

Aplikuje se prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy. Budete-li chtít, můžeme použít i několik kapek esenciálních olejů dle Vašeho výběru. Při této metodě není třeba diskutovat o osobních problémech či zdravotních potížích.

Metamorfika se zrodila z výzkumů, které 50.letech 20.století započal anglický naturopat a reflexolog žijící v italském Toskánsku Robert St. John s dětmi, které trpěli autismem a Downovým syndromem. Jeho poznatky dále rozvinul Kanaďaň Gaston San-Pierre žijící v Anglii, který s Robertem St. Johnem spolupracoval v 70. letech a dal této metodě název metamorfní technika.

cena: 550 Kč 

délka: 60 min

Při této technice se používají esenciální oleje doTERRA, čisté esenciální oleje terapeutické třídy (bez konzervantů, syntetických olejů, aditiv či jiných kontaminantů).
Po masáži je vhodné si vyhradit čas na odpočinek a pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikační proces.

iva.brandnerova@email.cz   +420 732 909 367
© Ivana Sakura Brandnerová. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno AjA-design.cz