AROMA SOUND HEALING ©

Cosmetic objects for spa procedures

LÉČIVÝ POTENCIÁL ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ Z KVĚTŮ A LISTŮ ROSTLIN, STROMŮ NEBO KŮRY JEJICH PLODŮ POSKYTUJE HLOUBKOVOU PÉČI TĚLU A ZKLIDNĚNÍ MYSLI

jemná síla esenciálních olejů
vůně
vědomý dotek
krása květin
příjemné prostředí
relaxační hudba
léčivý zvuk tibetské misky/zvonkohry a hlasu
zastavení a spočinutí

Přijměte pozvání na obřad s voňavými esencemi, léčivými tóny, vědomým dotykem v příjemném prostoru. Nejprve Vás pozvu na čaj z bylinek z kokotského lesa. Chvíle pro Vaše zklidnění, zastavení a spočinutí. V klidu projdeme esenciální oleje, které jsou pro Vás v momentální situaci vhodné. Vyberete si ty, jejichž vůně Vás osloví. Pomohou Vám lépe se uvolnit. Jejich jemná síla prohloubí celkový účinek masáže. S vytvořenou směsí Vás budu masírovat. Často však během masáže spontánně přidávám další kapky přímo na Vaše tělo, do kterého se již předtím vstřebal kokosový nebo mandlový olej, a zpívám mantry. Zvolíte si také, jaké části těla budou masírovány: ruce… plosky nohou…ramena… záda… hlava. Masáž částečně doprovázím mantrami. Po masáži si budete moci vychutnat tóny zvonkohry, tibetské misky nebo zpívané mantry, tak jak to v danou chvíli vyplyne. Pokud vytvořená směs olejů zbude, odnášíte si ji v malé lahvičce domů jako pozornost, abyste si mohli namíchanou esenci ještě doma připomenout. Na cestu domů Vás doprovodí květina, větvičky ze stromů nebo luční kvítí.

LÍSTEK SAKURY
výběr esencí na míru pro Vás
masáž s esenciálními oleji terapeutické kvality
mantra/tibetská miska/zvonkohry
odpočinek na lehátku
cena: 800 Kč – 60 min

KVĚT SAKURY
výběr esencí na míru pro Vás
masáž s esenciálními oleji terapeutické kvality
mantra/tibetská miska/zvonkohra
odpočinek na lehátku
cena: 1300 Kč – 90 min

ESENCE SAKURY
výběr esencí na míru pro Vás
masáž s esenciálními oleji terapeutické kvality
mantry/tibetské misky/zvonkohry
odpočinek na lehátku
cena: 1600 Kč – 120 min
 

Při této technice se používají esenciální oleje doTERRA, čisté esenciální oleje terapeutické třídy (bez konzervantů, syntetických olejů, aditiv či jiných kontaminantů). Po masáži je vhodné si vyhradit čas na odpočinek a pít hodně čisté vody, která podpoří detoxikační proces.